PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107712}

Czarownica

Bewitched
5,4 26 064
oceny
5,4 10 1 26064
5,5 6
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Kidman rewelacyjna

ocenił(a) film na 7

Rola wręcz napisana dla niej. Ona ratuje ten film, bo bez niej byłby bardzo średni.

ocenił(a) film na 5
Kriss_11

Zgadzam się. Film taki sobie żeby nie powiedzieć denny, ale Nicole fantastyczna i ona rzeczywiście ratuje ten obraz. Zajebista jest ;)

ocenił(a) film na 6
Kriss_11

Nie prawda. Oczywiście Kidman zagrała nieźle, chociaż według mnie nie jest stworzona do tego typu filmów, za to Ferrel znakomicie. A film w swojej konwencji i tak byłby dobry, gdyby ktoś równie dobry jak Ferrel i Kidman zagrał główne role

ocenił(a) film na 6
Kriss_11

Na polsacie jak reklamowali ten film to mówili tak samo "rola wręcz napisana dla Nicole Kidman". Moim zdaniem film niezły ale to tylko dzięki niej.

ocenił(a) film na 6
Kriss_11

Zgadzam się w pełni.

Żałuję, że do roli amanta wybrali Ferrell'a. Ja go nie lubię z dwóch powodów.
Kojarzy mi się z głupimi komediami, w których ciężko wykazać się aktorsko (jest, moim zdaniem, sztuczny) no i nie podoba mi się fizycznie. Moim zdaniem zepsuł ten film. Szkoda, ze nie wybrali jakiegoś przystojniaka do tej roli, dużo przyjemniej by się go oglądało. Np. Hugh Jackman - niejednokrotnie sprawdził się w komediach i dużo bardziej by mi do tej roli pasował.

Ale to taka dygresja z mojej strony.
Dała 6/10 bo film ciepły i sympatyczny, ale Ferrell go popsuł.
No i wątek ojca i Endory, moim zdaniem ucięty, zabrakło w tej kwestii jakiejś drobnej puenty. ;) Czegokolwiek. ;)

ocenił(a) film na 7
Erna_Shorter

Spoiler!!! Całkowicie się zgadzam, Kidman - rewelacyjna, główny bohater natomiast najbardziej przeszkadzał mi w tym filmie i zepsuł jego odbiór. Jak można było do tak prześlicznej aktorki dobrać tak potwornie brzydkiego "amanta" (w którym na dodatek najpierw to ona się zakochała!)? Chyba że celowo???... ;)

Erna_Shorter

"Żałuję, że do roli amanta wybrali Ferrell'a. Ja go nie lubię z dwóch powodów.
Kojarzy mi się z głupimi komediami, w których ciężko wykazać się aktorsko (jest, moim zdaniem, sztuczny) no i nie podoba mi się fizycznie. Moim zdaniem zepsuł ten film. Szkoda, ze nie wybrali jakiegoś przystojniaka do tej roli, dużo przyjemniej by się go oglądało. Np. Hugh Jackman - niejednokrotnie sprawdził się w komediach i dużo bardziej by mi do tej roli pasował."

Podpisuje się pod każdym słowem. Do tego, aby cały projekt remaku serialu "Czarownica" był udany zabrakło jednego, a mianowicie scenariusza. A wystarczyłoby aby film zaczynał się w momencie w którym się kończy, czyli przedstawiał losy śmiertelnika, który ożenił się z czarownicą. Naprawdę wydaje mi się, że wtedy film z Kidman i Jackam`em byłby skazany na sukces. A tak nakręcili pseudo remake o czarownicy, która nie chce być już czarownicą ale przyjmuje rolę w serialu o czarownicy. I jeszcze wybrali Kidman partnera, który pasuje do niej jak wół do karety... Porażka.

cxap

Kidman zawsze jest rewelacyjna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones