PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107712}

Czarownica

Bewitched
5,4 26 072
oceny
5,4 10 1 26072
5,5 6
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Nie wierzę, że film z taką obsadą jest tak słaby :( Bardziej można było podziwiać czasem grę
aktorską, ale fabuła i niektóre rozwiązania w scenariuszu były mało interesujące. Dużo osób
zachwyca się Nicole Kidman, ale dla mnie była prawie cały czas mdła. Było tylko parę momentów,
kiedy widać było jej charakter. Jako czarownicę zdecydowanie wolę ją z "Totalnej magii".

ocenił(a) film na 6
AprilRyan23

zgadzam się że niektóre rozwiązania były denne, a szczególnie koncówka, nie rozumiałam tej sceny kiedy on wychodzi nago na wywiad a potem budzi sie ze snu i nagle uswiadamia sobie ze kocha czarownice...

martakak

Właśnie. Zakończenie było takie dziwne i właśnie przez to napisałam o dziwnych rozwiązaniach w scenariuszu. Naprawdę dawno nie widziałam filmu, który powinien być dobry, a był strasznie nijaki.

AprilRyan23

W ogóle jak można nakręcić remake serialu, który zamiast odwzorować ten serial pokazuje wariacje na temat tego, jak kręcono jego nową wersję i to z prawdziwą czarownicą (sic!) w obsadzie! Już samo to zdanie brzmi idiotycznie, wiec wyszedł takowy film. Gdyby film zaczynał się w momencie w którym się kończy mogłaby powstać naprawdę dobra komedia, no gdyby jeszcze Kidman zmieniono partnera...

cxap

Nawet i z tej fabuły co jest można by zrobić coś ciekawszego. Najsłabsze niestety były dialogi i rozwiązania akcji, niekoniecznie sama fabuła. Choć wiadomo, wszystko w tym filmie mogłoby być lepsze. Ale co do partnera, to zgadzam się.

cxap

Co prawda nie oglądałem serialu jednak też miałem wrażenie, że film opowiada o tym jak powstała cała historia ;)

ocenił(a) film na 7
AprilRyan23

Zdecydowanie Totalna magia jest obledna i Nicole w nim tez. To taka lekka komedia, bardzo lekka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones