PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107712}

Czarownica

Bewitched
5,4 26 064
oceny
5,4 10 1 26064
5,5 6
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

przede wszystkim klimat,pomysl, swietna gra aktorska -zauwazajcie szczegoly! naprawde warto zobaczyc

ocenił(a) film na 8
pjlad

dokładnie. bardzo dobra komedia. bez żadnych głupkowatych tekstów itp. jest tu masa zabawnych żartów i humoru sytuacyjnego, dobrych dialogów, nie ma niepotrzebnych dłużyzn, dobra gra aktorska (nie tylko Kidman-Ferrell). naprawdę można się pośmiać. nie jest to typowa komedia romantyczna, do których ostatnio nas się przyzwyczaja. dawno oglądałem tak dobrą komedię. naprawdę świetnie się przy tym bawiłem. POLECAM

pjlad

pomimo faktu uwielbiania Nicole, jej talentu i urody, muszę być konsekwentny. TO był najgorszy film z jej udziałem, jaki widziałem - istne okropieństwo. Mogę się nie znać, ale tak czuję / sądzę. Nicole Kidman 10/10 :), film znacznie gorzej.

ocenił(a) film na 8
sebawasik

ale tylko 2/10? ale w pełni to rozumiem, bo to kwestia gustu i trafienia danego filmu do wybranego odbiorcy. dla mnie, jak już wyżej napisałem - bardzo dobra komedia
p.s. również uwielbiam Nicole za jej talent aktorski i przepiękną urodę. najlepsza aktorka, jaką kiedykolwiek dane mi było oglądać

kryslav

"NAJLEPSZA" !! :) i to jest najważniejsze.

sebawasik

tak jak sie zarzuca komediantom ze nie grają poważnych ról, ja nicole widziałam głownie (albo tylko) w jakiś dramatach i sądzę ze nie tylko ja więc może stąd te ataki na nią w tym filmie ;-) czy z nią czy bez- jak dla mnie to była dośc śmieszna komedia :p

ocenił(a) film na 8
speyburn

Film jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
lucyna63

nigdy nie zwracam uwagi na oceny bo zwykle są zaniżone.Lekka komedyjka,przyjemnie się oglądało.A Nicole podoba mi się jako aktorka prawie w kazdym filmie i tak było tym razem.

ocenił(a) film na 8
lucyna63

Właśnie jestem po seansie i muszę przyznać, że bardzo się zdziwiłam, że aż tak nisko jest w rankingu. Bewitched to lekka i przyjemna komedia, z uroczą Nicole, w swojej kategorii dobrze się spisuje . Dużym plusem jest tez brak gastryczno świńskich gagów rodem z American Pie...Ja dam mu 8 ;)

ocenił(a) film na 7
AnitaBlake

Zgadzam się! Ten fillm jest po prostu uroczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones