PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623761}

Iluzja

Now You See Me
7,4 337 024
oceny
7,4 10 1 337024
5,3 31
ocen krytyków
Iluzja
powrót do forum filmu Iluzja

o co wgl chodzi??

ocenił(a) film na 3

1. Ten trup w aucie co go niby wzięli z kostnicy - ok, ale kto prowadził w takim razie auto??
2. Ostatnia scena - jakim cudem ten "policjant" przeniknął przez kraty.
3. NAJWAŻNIEJSZE: podobno obrobiono konwój z pieniędzmi. Przecież o tym zaraz by się dowiedziano, a jednak w tej Francji sprawdzają sejf.

Ktoś mi wyjaśni te paradoxy? Żałuję że templariuszy nie obejrzałem tylko ten chłam

ocenił(a) film na 8
sitrej

obstawiam, że:
1. samochód z trupem miał wypadek od razu po spuszczeniu go na drogę z hola
2. miał zapasowe klucze (?)
3. obrobiono podkładając na miejsce oryginałów te "łatwopalne" podróbki, a zahipnotyzowani konwojenci nie ogarnęli sprawy

ocenił(a) film na 9
sitrej

2. Każdy czarodziej to potrafi. Tym bardziej taki, który należy do oka horusa.

Jestem osobą, która uwielbia wszystko co logiczne, ale ten film nie ma taki być. Chodzi własnie o to, aby nie wszystko dało się wytłumaczyć. Moim zdaniem film zostawia pewne piętno w umyśle każące się zastanawiać czy magia na pewno nie istnieje...

sitrej

A mi się tam wydaje, że kolega wyżej ma po prostu problemy emocjonalne i doszukuję się wszelkich nieścisłości w filmie, który ma się po prostu miło obejrzeć..
Ja szczerze powiem, że współczuje takim ludziom, którzy nie potrafią czerpać ani trochę radości z obejrzenia "nielogicznego" filmu.. Ten, jak ten.. Ale oglądając jakąś komedie/parodie - To już całkiem, można zawału dostać ;)

ocenił(a) film na 6
nioop

Widziałeś Prestiż? Ja tak i od początku skupiłem się na odtwórczości tego filmu, chociaż nie chciałem, ale za dużo tego było. Sporo można przewidzieć. Sama nielogiczność nie jest zła, jeśli tworzy absurd zwracający uwagę na dany problem lub powoduje uśmiech na twarzy ;) (Monthy Python ^^) W kinie akcji rekompensuje porządna rozróba, a tu? Dostajesz 5 minut później potwierdzenie na ekranie, że właśnie o tym się myślało jak potoczy się akcja :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones