PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108425}

Piekło na obcasach

Hell on Heels: The Battle of Mary Kay
5,4 160
ocen
5,4 10 1 160
Piekło na obcasach
powrót do forum filmu Piekło na obcasach

Zastanawiam się dlaczego ten film jest filmem telewizyjnym. Z powodzeniem dałby sobie radę w kinach.

Sama historia świetnie opowiedziana, jedno z najbardziej oryginalnych wykonań jakie widziałem. Co prawda, w filmie pewne rzeczy są nadinterpretowane. Przedstawicielki handlowe, które z dumą krążą pod domami wciskając kosmetyki i zrobią wsystko dla firmy czy rozrzutność Mary Kay Ash na przykład. Trudno uwierzyć, że mogłoby to aż tak fajnie funkcjonować, bez zgrzytów, bez zniechecenia pracowników. Aczkolwiek to tylko film, ktory w dodatku mówi przez to o pewnych ważnych życiowych zasadach, na które warto spojrzeć. No i nie jest przesłodzony - chociaż różu i uśmiechu wystarczyłoby na 100 innych filmów.

Fajnie zrobiony, śmieszny, dobre role chyba każdego, dość wciągający. Ode mnie 6 bo to komedia raczej dla kobiet, ale ogląda się wysmienicie. Od strony realizatorskiej również bez najmniejszych zastrzeżeń. Szkoda, że tak mało znany.

ocenił(a) film na 5
Piotrek4

Tak zgadzam się w kwestii kosmetyków całej tej wielkiej pogoni za urodą ;) ile jesteśmy w stanie wydać za zapachowe kosmetyki do ciała by pachnieć na randce słodką wanilią a może kuszącą czekoladą. Smarujemy usta słodzonymi błyszczykami by wydawać się zawsze świeże i smaczne dla naszych mężczyzn choć bolą nas od nich zęby. ( od błyszczyków oczywiście) nie znam marki Marry Key i film oglądałam z chęcią , ale nie wydał mi się na tyle dobry by kliknąć wyższą ocenę. Ale kiedy na końcu potwierdziły się moje przemyślenia , że to na podstawie prawdziwej historii poczułam więź z Marry była kobietą ,która naprawdę zostawiła coś kobietom. Zostawiła po sobie ślad film cały w sobie pokazuję chwilowe zapomnienie i pogoń za pieniądzem i prestiżem. Wyścig jednak kończy się przebudzeniem ;) dlatego warto sobie popatrzeć w jakiś zimny wieczór np taki jak ten ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones