PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775804}

Przedpiekle

Desolate
4,3 124
oceny
4,3 10 1 124

Przedpiekle
powrót do forum filmu Przedpiekle

Losy rodziny farmera walczącej o przetrwanie w postapokaliptycznej Ameryce trapionej suszą , zrealizowane w konwencji filmu drogi .W mej ocenie dobry film do końca trzymający widza w napięciu.. Film z wieloma zwrotami akcji które widz spokojnie ogarnie o ile nie pije w czasie seansu zbyt wielu piwek... .Film nie pozwala domyślić się jaki będzie finał .Jeśli nie wystarcza ci trup co 7 min i potrzebujesz więcej akcji i napięcia to faktycznie nie dla ciebie film , wybierz Van Dama , Seagala i paru innych pożytecznych Putinowskich idiotów . Dobra gra aktorska ,niezła muzyka ,realistyczne zdjęcia i ładne plenery . Średnia ocena 4.3 jest dla mnie szokiem który zmusił mnie do napisanie pierwszy raz własnej oceny filmu . Ocena ta to jakaś pomyłka spowodowana chyba zblazowaniem polskich widowni kinematografią IIRP . Dla mnie to solidna 7 . W TELE 5 film jest zatytułowany "ODLUDZIE" a w FIMWEB - PRZEDPIEKLE nie jest to chyba najszczęśliwsze tłumaczenie . Oryginalny tytuł DESOLATE - opuszczony odnosi się według mnie do losów głównego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones