James Lipton

Louis James Lipton

6,8
20 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Lipton

Nie wiem dokładnie w jakich latach emitowany był ten program, ale wydaje mi się, że to, co obecnie emituje Ale Kino to wyłącznie powtórki i to dość dawne. Dlaczego ? Mogę się rzecz jasna mylić, ale patrząc po dacie urodzenia widać, że prowadzący ten program James Lipton ma obecnie 81 lat z 'kawałkiem' podczas, kiedy oglądając Go w tych programach [właśnie oglądam jeden taki z Georgem Carlinem] i choć może na parę lat Lipton wygląda to raczej nie na 80-tkę z okładem. Chciałem zresztą z ciekawości znaleść coś n/t emisji tegoż programu, ale albo ukazują mi się w wyszukiwarce różne rzeczy dot. filmu o takowym tytule, albo jeżeli cokolwiek, co dotyczyłoby tego programu to jakieś luźne wzmianki, nie zaś więcej informacji n/t tego programu. Tak poza wszzystkim to oglądając odcinek z Georgem Carlinem popadłem w niemałe zdziwienie - popatrzyłem sobie najpierw na Liptona, potem na Carlina - tych występujących w programie i dałbym sobie prawie głowę obciąć, że George Carlin jest o jakieś 10-15 lat starszy od Liptona. Jak jednak wynika z dat urodzin obu Panów [patrząc choćby po tym serwisie] to Lipton jest o ok 11 lat starszy :) Wynika z tego dla mnie jednym słowem, że albo ja mam mylne pojęcie wieku :D albo też emitowane obecnie odcinki zarejestrowane były szmaaaaaaaaaat czasu temu :) co nie zmienia oczywiście faktu, że program jest i tak bardzo dobry !

cOOba

wg imdb ten program emitowany jest od 1994- obecnie 13 sezon... Pod tym linkiem http://www.imdb.com/title/tt0169455/episodes#season-1 jest data każdego odcinka z zaproszonym gościem... Ale faktycznie ten pan się nieźle trzyma :D

tgosia44

Dzięki serdeczne za ten link do strony z odcinkami - warto wiedzieć :)
Pozdrawiam :)

cOOba

Heh, też się zdziwiłem jak zobaczyłem ile ma lat, dawałem mu mniej więcej 65, góra 70, sugerując się odcinkami z kilku ostatnich lat. Ja pamiętam ten program tak z przed 5-6 lat powiedzmy. Leciał na którymś programie z platformy Cyfra+. Teraz oglądam sobie odcinki na YouTube. Kilkadziesiąt można znaleźć też na torrencie. Ogólnie to chciałbym mieć wszystko na dysku :) niech wypuszczą moze na dvd w jakieś gazecie i tak byłoby najlepiej :)

cOOba

NA TVN Style leca odcinki z 2006-2007 roku. Byl niedawno Robert Downey Rr i mowili o filmie przez Ciemne zwierciadlo i Zodiak. A Lipton na moje to max 65 lat ;]

cOOba

Program "Inside the actor's studio" zdecydowanie powinien pojawić się na liście dokonań pana Liptona.

Jon

Przeczytałam, że program tworzony był przez 12 lat, ale dziś obejrzałam "Inside the actor's studio" z Bradleyem Cooperem w roli gościa i wspomnieli tam o filmie "Jestem Bogiem", który powstał w 2011 r. Więc najwidoczniej program jest nadal nagrywany... chyba, że przestali kręcić dopiero co.
Jak można dodać "Za drzwiami Actors Studio" do filmwebu?
Sama nie potrafie, potrzebuję jakiejś znaczącej pomocy a dodam :)

cOOba

Dziś na Ale Kino! był G. Clooney :)))))

cOOba

program emitowany na ale kino jest jak najbardziej aktualny. dziś był Pitt i omawiali chociażby Moneyball

cOOba

nagrywają już mniej odcinków w sezonie, ale wciąż jest emitowany. czekam aż pojawi się denzel i penelope.

cOOba

Oświećcie mnie... Program nie jest już emitowany w polskiej telewizji? Przewertowałem program TV i nie mogę znaleźć... Fajnie byłoby obejrzeć w lepszej jakości niż na YT. DVD też raczej w Polsce ciężko znaleźć.

balzac89

na Ale kino i czasem na Polsat Cafe. ja widziałem a Polsar cafe z kate hudson i jenn anisto jeden :)

prix22

Ja oglądam ten program na Ale Kino - jest świetny i program i prowadzący i oczywiście zapraszani goście - bardzo lubię atmosferę tego programu, polecam wszystkim.

meredith_sidhe

Fajnie by bylo tu wprowadzic ten program i gosci specjalnych tylko nie wiem czy tego typu programy moga tu byc powinni wprowadzic ocene progrmow rozrywkowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones